close
تبلیغات در اینترنت
تريلر و اخبار بازي ها


ناشر فرانسوی، یوبیسافت در رابطه به تفاوت نسخه های این نسلی با نسل بعدی عنوان Watch Dogs سخن گفت و اظهار کرد که نسخه PS3, Xbox 360 این عنوان نسبت به نسخه PS4 در مکانیکهای گیم پلی هیچ تفاوتی ندارد. با این حال راجع به نسخه Wii U صحبتی به میان نیامده است. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.

 

در بلاگی تحت عنوان “اسرار پشت Watch Dogs، نسل بعد” آمده است که نقاط و نکات بسیار ظریفی در عنوان Watch Dogs وجود دارد که در هر دو نسل وجود خواهد داشت. با این حال موتور بازی،  Disrupt engine از ۴ سال قبل برای ساخت بازی برای نسل بعد برنامه ریزی شده و فرمتهای نسل بعدی را در بطن خود دارد ! هیچ سازشی بین نسخه های این نسل با نسل بعد {از لحاظ برنامه نویسی} وجود نخواهد داشت.

طراح ارشد این عنوان، Dominic Guay توضیح داد :

 

در کودکی یکی از آرزوهای هر بچه ای ، ماجراجویی در جزایر ناشناخته و مبارزه با انواع و اقسام موجودات بود . هرچند فقط کودکان خلاقیتشان را به بلندای آسمان هفتم بالا می برند ولی در سن و سال من و شما هم گهگاهی پیش می آید که آرزوهای اینچنینی ای داشته باشیم . در اکثر بازی های رایانه ای ما به آن چیزی که دست نیافتنی است می رسیم پس چرا دزد دریایی که دیرینه ترین آرزوست نباشیم ؟ 

بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag که ششمین نسخه از سری بازی های Assassin’s Creed می باشد به زودی ما را در کالبد یک دزد دریایی جوان و جویای نام قرار می دهد .  Edward Kenway همان دزد دریایی است که مارا به ماجراجویی در جزایر خیالی کودکیمان می برد .

وقایع Assassin’s Creed IV: Black Flag در سال ۱۷۱۵ رخ می دهد و عصر طلایی دزدان دریایی را روایت خواهد کرد . جایی که دزدان دریایی در کارائیب برای خود حکومت دارند و یک جمهوری جدید را تاسیس کرده اند . Edward مبارزه  را راهی برای شکوه می داند و به علت اتفاقاتی به جنگ های بی پایان بین آساسین ها و تمپلارها نیز کشیده می شود . جنگی که ممکن است هر آن چه که دزدان دریایی تاکنون برای خود ساخته اند را از بین ببرد .

assassin’s creed iv black flag در ماه اکتبر برای PS3, Xbox 360, PC, Wii U, PS4و Xbox One عرضه خواهد شد . در ادامه می توانید تریلر جدیدی که از گیم پلی بازی منتشر شده است را دانلود و مشاهده کنید .

 

 

ادامه مطلب

خب امروز هم VG CHRTZ جدول فروش سخت افزارها و نرم افزار ها را منتشر کرده است.توجه داشته باشید که این آمار تا ۲۹ ژوئن در نظر گرفته شده است.VgChartz یکی از منابع معتبر درخصوص فروش سخت افزار ها و بازیهای ویدئویی است که جدولی را بصورت هفتگی به همین منظور منتشر میکند.در ادامه جزییات بیشتری ببینید.در این لیست کنسول ۳DS با ۱۰ درصد افت هنوز هم درصدر فروش قرار دارد و پس از آن کنسول PS3 و X360 به ترتیب با آماری ۱۳۵,۶۵۷ و ۹۲,۸۹۶ توانسته اند در رتبه های دوم و سوم قرار بگیرند.در آمار بازیها هم The Last of Us توانسته با آمار خوب ۳۵۴,۸۶۱ عنوان Gundam Breaker با اختلاف خوبی پشت سر بگزارد.در ادامه میتوانید آمار کلی فروش نرم افزار و سخت افزار ها را ببینید.

ادامه مطلب

آیا تا به حال شده فکر کنید پشت صحنه ی شرکت های بزرگی مانند سونی و مایکروسافت چه خبر است ؟؟ همان جایی که هیچ خبری ازش درز نمیشود و سری می ماند ؟ آیا به این فکر کرده اید که ساخت یک کنسول بازی تا چه حد میتواند پیچیده باشد ؟ پیچیده نه فقط از نظر تکنیکی،بلکه بحث های سیاستی و مالی شرکتها که تا حد زیادی آینده ی آنها را روشن میکند.در مقاله ای که پیش روی شما گذاشتیم و ترجمه ای با کمی دخل و تصرف از گزارش یکی از رسانه های آمریکایی است،شما با حقایق پشت پرده و ناشنیده ی آغاز جنگ کنسولی بین سونی و مایکروسافت در نسل هفتم را خواهید فهمید.مقاله ی پیش رو با استنادات بر کتاب معتبر “The Race for a next game machine” به قلم David Shippy و Mickie Phipps است.اگر از فن های سرسخت هر یک از کنسولهای سونی و مایکروسافت هستید خواندن این مقاله برای شما الزامی است !

 

 

رقابت شدید و گاهی مضحک، بین سونی و مایکروسافت و البته IBM در صنعت بازیسازی، شاید یکی از خاص ترین مثلث‌های عشقی(!) در طول تاریخ باشد. جدیدا کتابی به اسم، “رقابت برای یک کنسول جدید” به نوشته‌ی کارکنان پیشین IBM، یعنی David Shippy و Mickie Phipps را خواندم. همینطور ترتیب مصاحبه‌ای با David Shippy‌ دادم. کسی که رئیس پیشین بخش تولید هسته‌ی PowerPC برای تراشه‌های سلولی بود. هدف از این مصاحبه، چند پاسخ صریح و دقیق به پرسش‌های آزار دهنده‌ی ذهنم بود. Phipps و Shippy از IBM جدا شده‌اند و حالا خیلی راحت تر می‌توانند پرده از اسراری بردارند که شاید پیش از آن قادر به توضیحشان نبودند. که اصلی ترینشان پاسخ به این سوال است، که چه اتفاقی در رقابت برای ساخت تراشه‌های نسل مدرن افتاد. من وقتم را صرف مصاحبه با Shippy کردم تا با در کنار هم گذاشتن اذعانات وی، و ما حصل تحقیقات خودم بفهمم که چه اتفاقی افتاد، که IBM طراحی تراشه‌های سلولی سونی و مایکروسافت را قبول کرد و ساخت و طراحی این تراشه‌ها را به مهندسانی مشابه سپرد، در صورتی که فاصله‌ی آن‌ها شاید کمتر از یک طبقه در آپارتمانی در تگزاس بود.

Shippy Phipps.full width مقاله : مثلث عشقی مرگبار |Microsoft/IBM/Sony و حقایق پشت پرده ی نسل هفتم

ادامه مطلب

همانطور که اطلاع دارید چندی پیش یکی از موفق ترین استودیوهای صنعت بازی های رایانه ای یعنی Ninja Theory برای ساخت چند پروژه ی AAA نسل بعد خود،اعلامیه ای مبنی بر جذب نیروهای متخصص در خصوص کمک رسانی در ساخت این پروژه ها منتشر کرد که به تازگی در طی یک اقدام جالب عده ای از کاربران وب سایت خبری NeoGaf،یک ویدئو و چند تصویر از یک عنوان معرفی نشده که ظاهرا یکی از عناوین نسل بعدی استودیوی “نینجا تئوری” نام دارد،منتشر کرده اند.

استودیو نامدار Ninja Theory که ساخت عناوین انحصاری و مولتی پلتفرم موفقی از قبیل Heavenly Sword (البته با همکاری استودیو “سانتامونیکا“) و Devil May Cry را در کارنامه ی خود دارد،چندی پیش اعلامیه ای در خصوص جذب نیروهای متخصص به منظور کمک رسانی در ساخت چند پروژه ی AAA نسل بعدی منتشر کرد که در واقع با انتشار این اعلامیه ها،شایعات زیادی پیرامون ساخت و توسعه ی عناوین جدیدی با بهره گیری از موتورگرافیکی آنریل انجین ۴ مطرح شد،اما به تازگی برخی از کاربران وب سایت خبری NeoGaf از طریق فروم این وب سایت اقدام به انتشار یک ویدئو و چند تصویر از پروژه ی مخفی مختص سیستم عامل های نسل بعد این استودیو کرده اند که تصاویر حاکی از یک IP جدید می باشد.

هرچند نمیتوان با صراحت حدس زد که این تصاویر زیر میتواند مربوط به یکی از عناوین AAA نسل بعدی این استودیو مذکور باشد،اما مشاهده ی آن خالی از لطف نیست:

ادامه مطلب

به تازگی سونی امتیازاتی که قرار است کسانی که عنوان Killzone Shadow Fall را در آغاز عرضه پیش خرید کنند را اعلام کرد.کسانی که این عنوان PS4 را قبل از عرضه پیش خرید کنند میتوانند بسته ای با عنوان”بسته ی سایه” دریافت کنند.در ادامه میتوانید اطلاعات بیشتری دریابید!

گفتیم که شما میتوانید با پیش خرید بازی از امتیاز ویژه ای به نام “بسته ی سایه” برخوردار شود!این بسته این امکان رامیدهد که وسیله ی خطرناک کنار خود را با امکانات موجود تزیین و مسلح کنید.همچنین شما میتوانید با استفاده از قابلیت MP Spotlight move خودتان راپیروز میدان چند نفره بکنید.در این بسته همچنین شما به موسیقی متن بازی هم دسترسی خواهید داشت.در ادامه لیستی از امکانات ببینید.Killzone: Shadow Fall یکی از عناوین لانچ PS4 است!

  • ظاهر های متفاوت برای OWL : به OWL خود با استفاده از طرح هایی که وجود دارد ظاهر منحصر بفرد تری بدهید!
  • حرکت باز در بخش چندنفره : با استفاده از این قابلیت بر دشمنان خود چیره شوید و پیروزی را برای خودتان به ارمقان آورید!
  • موسیقی متن رسمی بازی : به موسیقی حماسی و سینمایی Killzone Shadow Fall گوش دهید و به آن امتیاز دهید!بی شک یکی از بهترین موسیقی هایی که تاحالا گوش کرده اید را میشنوید!

تصویر ویژگی های بسته

 

ادامه مطلب

در روزهایی که همه در کنار رونمایی از کنسول مایکروسافت منتظر آمدن شرکت خوش سابقه  Remedy و معرفی Alan Wake 2 بودند . شرکت Remedy آمد ولی نه با بازی ایی که همگان انتظارش را داشتند.  در مراسم رونمایی از کنسول Xbox One این شرکت با یک ip جدید و انحصاری برای این کنسول با نام Quantum Break  وارد نسل هشتم خواهد شد. بازی ایی که باز هم مرد اول آن “سم لیک” است. کسی که بدون شک یکی از تاثیر گذارترین اشخاص در روند فعلی سناریو نویسی و ایده پردازی در بازی های ویدئویی دارد. تنها تعداد محدودی از فعالان بازی سازی در دنیا هستند که برای شناخت بازی هایشان باید اول خودشان را بشناسید. امثال هیدئو کوجیما،شینجی میکامی و سم لیک از سازندگان مولف در دنیای بازی سازی به حساب می آیند . این مطلب در مورد یک بازی خاص است که شاید نشود بازی همسبکی برای آن معرفی کرد و مرد شماره یکی بازی یعنی سم لیک نیز از آن دسته از بازی سازهای خاص به حساب می آید پس ما هم این مطلب را خارج از روال “اولین نگاه” های دیگر و با یک جور خاص آغاز میکنیم ،با معرفی کوتاه سم لیک!

 

Quantumbreakcover زمان در کنترل ما نیست/ هست  | اولین نگاه به بازی Quantum Break

نام : Quantum Break

سازنده : Remedy Studio

ناشر : Microsoft Studios

پلتفرم : Xbox One

سبک : Third Person Shooter

تاریخ انتشار : نامشخص

 

ادامه مطلب

ادامه مطلب

 

WiiU-PS4-Xbox-One-280x80

رئیس شرکت یوبیسافت، Yves Guillemot، بر این باور است که Wii U, PS4, Xbox One آخرین کنسول ها در نسل های بازیسازی نخواهند بود و نسل ها ادامه خواهند داشت …

 

در مصاحبه ی ایو گیلموت با CVG وی اذعان داشت که او معتقد است که سازندگان قطعات سخت افزاری بسیار به استفاده از قطعاتشان در کنسول ها تمایل نشان میدهند. همچنین تمرکز بر استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا و سیستمهای ابری افزایش خواهد یافت.

میدانید که با تمرکز بر سیستمهای ابری کیفیت ساخت اثر بالاتر خواهد رفت و منجر به افزایش پهنای باند خواهد شد.

وی گفت :

من هنوز هم معتقدم که نسل هشتم آخرین نسل نخواهد بود. چراکه سازندگان تمایل دارند کنترل پلتفرمهایشان را با تکنولوژیهای بزرگتر بدست بگیرند و این مهم با پیشرفت نسلها امکان پذیر خواهد بود. چیزی که من را خوشحال کرده است این موضوع است که صبر ما برای یک مدت طولانی نتیجه داده است و با شروع نسل بعد بازیهای با کیفیت تر روانه بازار خواهند شد و مردم به سرعت آنها را خریداری خواهند کرد. بنابراین ما شاهد افزایش بازار فروش خواهیم بود.

وی در ادامه می افزاید :

 

 

ادامه مطلب

بازی های ویدئویی در ایران چند سالی می شود که جانی دوباره گرفته و رشد مثبتی داشته است. اکثر بازیسازهای ایرانی به سراغ بازی هایی می روند که طیف نوجوانان را جذب کند. عوامل استودیوی پارسه جرئت به خرج دادند و سراغ ساخت یک بازی در سبک “دفاع از قلعه” رفتند. بازی “جاده های نبرد” عنوان این بازیست که توانسته نظرهای مثبتی را تا کنون دریافت کند. عنوانی که ارزش یک نقد و بررسی را در گیمفا دارد.

 

 

trans حامی جاده ها | نقد و بررسی بازی ایرانی جاده های نبرد

Roads Of Battle Boxart Gamefa.com 1 حامی جاده ها | نقد و بررسی بازی ایرانی جاده های نبرد

نام: جاده های نبرد  (Roads of battle)

سازنده: استودیوی پارسه

ناشر: استودیوپارسه(دیجیتالی)

سبک: دفاع از قلعه  (Tower Defance)

پلتفرم : PC

 

ادامه مطلب

جدیدترین محصولات تبیان در سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای رونمایی خواهند شد.

 

موسسه ی فرهنگی اطلاع رسانی تبیان، با تکیه بر علم و پشتکار جوان های متخصص ایرانی همواره تلاش کرده است تا گام های موثر ی در راستای پیشرفت بازی های رایانه ای بردارد و با عنایت پروردگار بازی های تولید شده توسط تبیان بار ها در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی مورد توجه قرار گرفته است.
در دومین نمایشگاه باز یهای رایانه ای که سال پیش برگزار شد تبیان با ارائه ی بازی ها ی جدید خود از جمله زیگول، مار تندرو و … توانست مخاطبین زیادی را جذب خود کند و به پویایی و رونق نمایشگاه بیفزاید. امسال نیز تبیان قصد دارد با شرکت در سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران بازی های جدید خود را به نمایش بگذارد تا لحظات پر نشاطی را برای دوستاران بازی های رایانه ای به ارمغان آورد . منتظر حضور شما در غرفه ی تبیان هستیم.
سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران از ۲۲ تا ۲۶ مرداد ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود. برای اطلاع از محل دقیق غرفه ی تبیان گیم در نمایشگاه بازی های رایانه ای خبر های ما را دنبال کنید.

اطلاعات بیشتر در سایت رسمی تبیان

 

 

ادامه مطلب

به تازگی سایت CVG در مصاحبه با عوامل شرکت راکستار موفق شده است تا اطلاعات جدید و بی نظیری از این عنوان جهان آزاد کسب کند . این عنوان که دیروز اولین تریلر از گیم پلی آن منتشر شد دارای طرفداران بسیار زیادی است و می توان گفت از همین حالا فروش آن تضمین شده است اما تنها نکته ی منفی این بازی عرضه نشدن آن بر روی PC است . جزئیات منتشر شده به شرح زیر است :

 

gta-v-new-screen-1_1

  • هنگامی که سه شخصیت بازی در کنار هم قرار داشته باشند و شما با یکی از آن ها مشغول انجام کاری باشید زمانی که به شخصیت دیگر سوئیچ کنید کاراکتر قبلی به کار خود ادامه خواهد داد برای مثال هنگامی که مایکل و فرانکلین در ماشین کنار هم حضور داشته باشند و شما در نقش مایکل در حال رانندگی باشد اگر به فرانکلین سوئیچ کنید مایکل به رانندگی خود ادامه می دهد .

ادامه مطلب

چندی پیش بازی Rambo : The Video Game معرفی شد که با اخبار و تصاویری هیجان انگیزی خود توانست توجه بسیاری از گیمرها و طرفداران قدیمی را به خود جلب کند.

در جدیدترین تریلر این بازی ، صحنه هایی از گیم پلی و گرافیک و همچنین نحوه مخفی کاری آن به نمایش در می آید که می توانید آن را در ادامه در سه کیفت متفاوت دانلود کنید .آیا این بازی میتواند خاطرات خوب شماره های گذشته خود را زنده کند و دل طرفداران خود را به دست آورد یا از یک عنوان معمولی فراتر نمیرود ؟

RAMBO-The-Video-Game

 

 

ادامه مطلب

شرکت Ninja Theory با قرار دادن یک ویدیو در سایت رسمی خود به نوعی خبر از عنوان بعدی خود میدهد

این ویدیو مرموز که در آن تمام عنواین ساخته شده توسط این شرکت از قبیل  Devil May Cry : DmC و Enslaved : Odyssey To TheWest و Heavenly Sword میباشد ولی در لا به لای این ویدییو تصاویری از یک دختر با موهای آبی میباشد که در هیچ یک از بازی های ساخته شده توسط این شرکت حضور نداشته

به این ترتیب باید منتظر بود تا به زودی این عنوان به صورت رسمی معرفی شود

آن طور که گفته میشود این بازی در حال ساخت با Unreal Engine 4 و برای نسل بعد میباشد

در زیر میتوانید تصاویر این بازی را ببینید:

 

 

ادامه مطلب

اگر در جریان باشید دو سه روز اخیر شرکت سونی تصویری در صفحات مختلف خود قرار داده بود.

Sony

 

ادامه مطلب

دو کارگردان خلاق این بازی یعنی Al Bickham و Joey Williams اینبار ویدئویی تاکتیکی از بازی  Total War : Rome II آماده کرده اند که جنگ عظیمی را به نمایش میگذارد .

با دقت این ویدئو را تماشا کنید تا بفهمید چطور باید نیرو ها را طوری فرماندهی کرد که بتوان پیروز نبرد بود و ضربه سنگینی به دشمن زد .

Total War Rome 2

مدت ویدئو : ۱۵ دقیقه !

 

 

 

 

 

ادامه مطلب

همان طور که مطلع هستید امروز عنوان جدیدی از سری Ratchet & Clank با نام Into The Nexus تایید شد. امروز در ادامه اطلاعات منتشر از این بازی،‌تریلر معرفی این عنوان نیز منتشر شد که می‌توانید آن را در پایین دانلود کنید.

 20130711_ratchet__clank_into_the_nexus

 

ادامه مطلب